Strona główna - Parafia św. Jakuba Apostoła w Białutach

Serdecznie witamy, Z wielką radością pragnę powitać wszystkich w Nowym Anno Domini 2013 na stronie internetowej parafii św. Jakuba Apostoła w Białutac.

OVERVIEW

The site parafiabialuty.pl presently has an average traffic classification of zero (the smaller the superior). We have analyzed fourteen pages within the web site parafiabialuty.pl and found twenty websites associating themselves with parafiabialuty.pl.

PARAFIABIALUTY.PL TRAFFIC

The site parafiabialuty.pl is seeing alternating amounts of traffic through the year.
Traffic for parafiabialuty.pl

Traffic ranking (by month) for parafiabialuty.pl

Traffic ranking by day of the week for parafiabialuty.pl

Parafia - Strona główna

Parafii świętej Katarzyny Aleksandryjskiej błogosławionych abp. Antoniego Juliana Nowowiejskiego i bp. Parafii świętej Katarzyny Aleksandryjskiej błogosławionych abp. Antoniego Juliana Nowowiejskiego i bp. Błogosławiony Arcybiskup Antonii Julian Nowowiejski.

WHAT DOES PARAFIABIALUTY.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiabialuty.pl Mobile Screenshot of parafiabialuty.pl Tablet Screenshot of parafiabialuty.pl

PARAFIABIALUTY.PL SERVER

We revealed that a lone root page on parafiabialuty.pl took one thousand one hundred and nine milliseconds to download. I could not detect a SSL certificate, so I consider parafiabialuty.pl not secure.
79.96.122.34

We discovered that parafiabialuty.pl is employing the IdeaWebServer/0.83 os.

Strona główna - Parafia św. Jakuba Apostoła w Białutach

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The site states the following, "Z wielką radością pragnę powitać wszystkich w Nowym Anno Domini 2013 na stronie internetowej parafii św." We noticed that the web site also stated " Jest to piękne dzieło ukazujące niepowtarzalność i urok naszej parafii oraz kościoła." It also stated " Niech radość zachwytu i iskra pragnienia sprawi, że pobudzi naszą parafię, nasze rodziny i nas samych do współtworzenia tej strony. Czas duchowego przygotowania do świąt wielkanocnych. W obecnych czasach, korzy." The header had parafia as the highest ranking keyword. This keyword was followed by białuty, parafia św. jakuba apostoła, and iłowo which isn't as urgent as parafia.

ANALYZE MORE BUSINESSES

Parafia Bielawa, Cmentarz Parafialny - szukaj grobów swoich bliskich.

Dzisiaj przypada 13 rocznica śmierci Jana Pawła II. Ostatni dzień Triduum Paschalnego pełen jest wielkanocnej radości, u której podstaw odnajdujemy cud zmartwychwstania. Wielka Sobota w Kościele katolickim. Dzień wyciszenia i oczekiwania na wieczorną liturgię. Wielki Piątek - dzień śmierci Chrystusa na krzyżu. Wielki Piątek to dzień śmierci Chrystusa na krzyżu. Adoracja krzyża jest najważniejszym wydarzeniem wielkopiątkowej liturgii.

Parafia Bierawa Parafia pod wezwaniem Trójcy Świętej w Bierawie

Parafia pod wezwaniem Trójcy Świętej w Bierawie. RÓŻE RÓŻAŃCOWE , RUCH SZENSZTACKI I WSPÓLNOTA RYCERZYKÓW NIEPOKALANEJ. INFORMACJE DLA MINISTRANTÓW W ZAKŁADCE. Ks Prałat Rudolf Badura,. Wyjazd ministrantów i ministrantek do Opola na Mszę Świętą Krzyżma. W Bierawie przygotowanie dzieci do Rocznicy I komunii.

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA Parafia Biery

Polska Rzymskokatolicka Parafia w Birmingham

W święta obowiązkowe i w 1-szy Piątek. W niedzielę w czasie Mszy św. W tyg przed Mszą św. Jeżeli kapłana nie ma w konfesjonale, należy go poprosić o sakrament pokuty po Mszy św.

Witamy na stronie parafii p.w. św. Anny w Błaszkach!

Grupa wdów i wdowców będących na drodze formacyjnej ku konsekracji. Witamy na stronie parafii p. Anny w Błaszkach! Ogłoszenia duszpasterskie II Niedzieli Wielkanocnej, Święto Miłosierdzia 8.